Projekt „Otwórz się na pomoc” – gra interaktywna

Gmina Międzyrzec Podlaski przystąpiła do projektu „Otwórz się na pomoc” i chciałaby zwrócić uwagę na kwestię uzależnienia od alkoholu. W związku z przystąpieniem do projektu udostępniamy grę interaktywną która ma na celu podnieść świadomość problemu choroby alkoholowej.

Zadaniem widzów jest pokierowanie losami bohatera, który musi zmierzyć się z własnymi słabościami. Podjęte przez widzów decyzje w trakcie filmu mają wpływ na przebieg fabuły. Jedne wybory powodują, że bohater wybiera i rozwija swoje zainteresowania. Inne sprawiają, że bohater coraz bardziej pogrąża się w świecie uzależnienia od alkoholu niszcząc własne zdrowie i życie.

TO JAK ZAKOŃCZY SIĘ HISTORIA ZALEŻY OD WIDZA.

Został wydany również poradnik, który będzie dystrybuowany szczególnie wśród rodziców przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Międzyrzecu Podlaskim podczas festynu rodzinnego w Halasach w dniu 05.06.2022 (niedziela).

Skip to content