Tydzień Pomocy Ofiarom Pokrzywdzonym przestępstwem

W dniach 22 – 28 lutego 2021 roku obchodzony jest

Tydzień Pomocy Ofiarom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

W ramach akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, osoby pokrzywdzone mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej i psychologicznej udzielanej w różnych lokalizacjach min: w sądach, prokuraturach, komendach policji,
a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych.

  Więcej informacji o formach pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz adresy organizacji taką pomoc świadczących można znaleźć na stronie Funduszu Sprawiedliwości www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl.

Masz problem zadzwoń :

do Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Międzyrzecu Podlaskim pod numer:

519-318-874

lub skorzystaj z pomocy psychologa i pedagoga w każdy wtorek tygodnia
w godz. 9.00 – 12.00
w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim – sala konferencyjna I piętro.

Skip to content